Siz değerli okurlarımıza aşağıda hazırlamış olduğumuz sorular ile mini bir sosyal fobi testi yapacağız. Eğer bahsettiğimiz konularda bir ya da birkaç belirtiyi düzenli olarak yaşıyorsanız, bu durum sizin de psikolojik anlamda sorun yaşadığınız anlamına gelmektedir. Tabi testin sonucunda var olan belirtilerden kurtulmak üzere etkili bir yolu da tavsiye etmiş olacağız. Her bakımdan daha güvenilir ve ayrıcalıklı kişiliğe sahip olmak istiyorsanız buyurun itina ile hazırlanmış olan test sorularımıza.

Sosyal Fobi Testi

Sosyal Fobi Testi

Sosyal Fobi Testi Hemen Çöz

En sık görülen, hem ruhsal hem de bedeninize yansıyan fobilere dair sorular hazırladık. Şimdi dikkatli bir şekilde bu soruları okuyun ve içinizden size en yakın cevabı verin.

 • Topluluk arasında gözlerinizi kişilerden kaçırıyor musunuz?
 • Konuşma yapmakta zorluk çekiyor ve sohbet edemiyor musunuz?
 • Kendinizi ifade edecek kelimeleri kuramıyor musunuz?
 • Sürekli kişilere değil, başka yerle bakma durumu oluyor mu?
 • Yemek yeme gibi kaygılar gün yüzüne çıkıyor mu?
 • Genelde çekingen, içe kapanık ve uzak mı duruyorsunuz?

Evet sorduğumuz bu sorular genel olarak bedensel anlamda ön plana çıkan sosyal fobi belirtileri olmaktadır. Bir de ruhsal, yani zihninizde yer eden soru işaretleri ile mücadele etmek durumunda kalmanız muhtemeldir.

 • Sürekli aşağılanma korkusu mu yaşıyorsunuz?
 • Beğenilmeme, rencide edilme endişeleriniz mi var?
 • Kendinizi ortamda ki diğer insanlarla mı kıyaslıyorsunuz?
 • Mükemmel olmalıyım gibi bir tavra mı sahip oluyorsunuz?
 • Rezil olma, aşağılanma gibi kaygılar ile kendinizi mi yiyorsunuz?
 • Çirkin olduğunuzu düşünüyor kendinizi eksik mi hissediyorsunuz?

Evet bu soruları çoğaltmak mümkün. Ancak sosyal fobi testi için yeterli sayıda. Eğer bu suallerin birçoğuna sizlerde olumsuz düzeyde bir yanıt veriyorsanız hemen psikolojik anlamda destek almaya yönelebilirsiniz. Ancak bu sürecin sizlere parasal anlamda ciddi bir bütçe ayırmanız gerektiği bilgisini de vermek isteriz. Daha ekonomik bir ücret ödeyerek gidermeyi istediğiniz de bir an önce çok seçkin içerikle hazırlanmış kitabı incelemenizi öneriyoruz.

Sosyal Fobiyi Yok Et Kitabı En Önemli Destektir

Sizi tutsak ve huzursuz eden sosyal fobi belirtileri artık gerçekten mutlu bir hayat sürmeye dair karar vermenizi kolaylaştıracaktır. Özellik olarak dijital nitelikle sunulan kitap sayısız kadın ve erkeğin bu sendromdan kalıcı olarak kurtulma müjdesini de vermektedir. Hangi şehirde olursanız olun sizlerde sosyal fobi testi sonucunda bu benzersiz kitabın içeriği sayesinde potansiyel özgüveninizi açığa çıkarta bilirsiniz.

Sadece 1-2 dakika içerisinde indirerek okuyabilirsiniz. Tahmini 90 gün sürede tüm kaygıları hayatınızdan çıkarmanıza vesile olacak içerikle doğru bir karar verdiğinizi de göreceksiniz. Sizlerde eksiksiz, kusursuz ve sorunsuz bir dönemi yaşayacak ve artık mutlu bir hayatı sürmenin kapısını ardına kadar açacaksınız. Kendinizi daha değerli ve önemli hissetmeyi de böylece başaracaksınız.

Sosyal Fobiyi Yok Et

Sosyal Fobiyi Yok Et